o mnie

Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, zapraszam do przeczytania krótkiej metryczki.

Mam na imię Agata, obecnie mieszkam w Lublinie. Jestem studentką, a za sobą mam już 21 przeżytych lat ;)

Fitnessem i pochodnymi tematami zaczęłam się interesować w listopadzie 2015 roku. Wtedy moja koleżanka po raz pierwszy wyciągnęła mnie na zajęcia fitnessu. Oczywiście wcześniej starałam się ćwiczyć w domu, ale niestety zwykle po miesiącu brakło mi motywacji. Mimo wszystko, od zawsze interesowałam się sportem, nie unikałam lekcji wf-u. Uwielbiam wszelkie formy aktywności fizycznej: rolki, łyżwy, bieganie, basen, zumba, koszykówka, siatkówka, rower. Dobrze czuję się wyznaczając sobie nowe wyzwania i cele.

Jestem osobą zorganizowaną, chociaż do tej pory wiele ważnych decyzji w moim życiu zostało podjętych spontanicznie. Mimo to, nie żałuję ich. Przykładem może być wybór studiów. Papiery złożyłam tylko na jeden kierunek, ale na szczęście się dostałam i na nich zostałam ;)
Pomysł na bloga zrodził się niedawno, choć od dłuższego czasu miałam już własną stronę na Facebooku.
Chciałabym tu motywować siebie, ale również Was. Może chociaż w małym stopniu uda mi się zachęcić kilka osób do zmienienia swoich nawyków żywieniowych, zapisania się na siłownię, dbania o siebie.
W ostatnim czasie dość mocno jest zauważalne, że coraz więcej osób zaczyna dbać o siebie. Jest to bardzo dobry znak.

Zachęcam do odwiedzenia mojego Facebooka i innych stron. Jeśli macie jakiś pomysł na wpis, chcielibyście o czymś przeczytać lub poznać moją opinię, dajcie o tym znać w komentarzu :)
data założenia bloga: 20.02.2016


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz